Back to Top

  info@bauer-technics.com

  381 791 211

  720 770 100

Červnové výstavy s naší účastí

 

 

Dne 19. 6. 2024 jsme se zúčastnili tradičního Chovatelského dne Agropodniku a.s. v Košeticích.

O den později jsme vystavovali na Kralovické zemědělské výstavě na Hadačce.

Děkujeme za Váš zájem navštívit náš stánek Bauer Technics.

Rozvaděč k posklizňové lince

Realizovali jsme další rozvaděč k posklizňové lince pro externího zákazníka. 

Farma Tvořihráz – slavnostní otevření

Dne 19.4.2024 proběhlo slavnostní otevření stáje pro skot na farmě Tvořihráz. Jedná se o novostavbu stáje s 6 dojícími roboty od DeLavalu pro dojnice holštýnského skotu. Naše dodávka obsahovala kompletní technologie kejdového hospodářství Bauer, hrazení (sloupky, brány, žlabové zábrany, headlocky), drbadla a sila s dopravníky.

BM Sila – uvedení do provozu

Během února došlo k zprovoznění sil v obci Svárov ve Zlínském kraji. Naše společnost zde dodávala a montovala sila včetně elektroinstalace, montáže hladinových čidel, tenzometrů a uzemnění. Sila slouží pro skladování granulovaného plastu pro výrobu obalových materiálů z PE pro potravinářský průmysl. Celková výška je cca 10 m, šířka 3 m, objem 55,67 m3, maximální zatížení 41,75 t.

Realizace na farmě Tvořihráz

V současné době probíhá dodávka technologie na farmě Tvořihráz pro investora AGRA Horní Dunajovice a.s. Jedná se o stáj pro dojnice s 6 dojícími automaty. Bauer Technics s.r.o. dodává kejdové hospodářství, shrnovací lopaty, sila s dopravníky k dojícím automatům a hrazení s 358 lehacími oblouky. 

Realizace technologie hrazení – farma Ústí u Humpolce

 
Dne 15.11. jsme dokončili montáž technologie hrazení pro skot v Ústí u Humpolce. Dne 20. 11. 2023 proběhlo ustájení zvířat. Stáj slouží jako zimoviště v zimních měsících a součástí stáje jsou také dva nové porodní kotce. Při této realizaci jsme poprvé montovali naši novinku – provedení brány s průlezem pro telata. Více najdete na našem webu v sekci reference pro skot, případně na našich soc. sítích (FB a Instagram).