Back to Top

  info@bauer-technics.com

  381 791 211

  602 411 452

Realizace technologie hrazení – farma Ústí u Humpolce

 

Dne 15.11. jsme dokončili montáž technologie hrazení pro skot v Ústí u Humpolce. Dne 20. 11. 2023 proběhlo ustájení zvířat. Stáj slouží jako zimoviště v zimních měsících a součástí stáje jsou také dva nové porodní kotce. Při této realizaci jsme poprvé montovali naši novinku – provedení brány s průlezem pro telata. Více najdete na našem webu v sekci reference pro skot, případně na našich soc. sítích (FB a Instagram). 

SOMMET DE L’ÉLEVAGE 2023

 

Účastnili jsme se mezinárodní výstavy Sommet de l’Élevage ve francouzském městě Clermont Ferrand. Sommet je uznávaným mezinárodním obchodním fórem nejen pro chovatelství, ale je to také místo pro politiky, instituce, farmářské organizace, svazy, partnery a mnoho dalšího. Navštívili jsme také farmu GAEC FERME DU PLATEAU, která se zabývá chovem plemene Montbeliard a farmu, kde se zabývají chovem plemene Gasconne. 

 

 

Den otevřených dveří ZD Opařany


Dne 14.9.2023 jsme se zúčastnili jako jeden ze sponzorů  Dne otevřených dveří v Zemědělském družstvu Opařany. Dopoledne bylo věnováno dětem z okolních škol odpoledne byl připraven bohatý program pro širokou veřejnost.

Děkujeme ZD Opařany, že jsme akci mohli podpořit.

Váš Bauer Technics s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení obchodní partneři,

rádi se s Vámi setkáme na blížícím se veletrhu ZEMĚ ŽIVITELKA, který se bude konat ve dnech 24. – 29. srpna 2023.

Naši obchodní zástupci Vám budou k dispozici v pracovní dny na stánku Regionální agrární komory Jihočeského kraje, umístěného v pavilonu R3. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Pozvánka na ANIMAL TECH 2023

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám pozvat Vás na náš stánek v rámci veletrhu zemědělské techniky

ANIMALTECH v Brně, konaného ve dnech 22. – 26. dubna 2023.

Náš stánek č. 022 najdete v pavilonu P2.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Rozhovor s jednatelem společnosti Ing. Ivo Melíškem

Bauer Technics s.r.o. – Více než 30 let zkušeností v optimalizaci zemědělských chovů

 

Třicet let je dlouhá doba, můžete čtenářům přiblížit nejdůležitější mezníky rozvoje společnosti?

Od svého založení se Bauer Technics zaměřoval na služby pro zemědělské podnikání.  Na začátku to byl servis míchadel a čerpadel rakouského výrobce Röhren- und Pumpenwerk Bauer GmbH. Časem se nabídka služeb rozšířila o výrobu technologií pro chov hospodářských zvířat. Dnes jsme pro naše zákazníky partneři, kteří jsou schopni pomoci jim s jakýmkoliv požadavkem.

Určitě jste za těch třicet let museli překonat nejednu překážku.

Na všech našich úspěších, a upřímně musíme i přiznat některých neúspěších, se podílí všichni naši zaměstnanci. Oni jsou naší největší a nejsilnější devizou. Oni jsou ti, kteří stojí v první linii s našimi zákazníky, kterým pomáhají realizovat jejich investiční projektové záměry.

Největším přínosem třicetileté historie jsou tak obrovské zkušenosti. Díky nim můžeme jít vpřed s novými, progresivními strategiemi.

Hovoříte o nových strategiích, co si pod nimi mohou čtenáři představit?

Našimi zákazníky jsou soukromí zemědělci, stejně jako zemědělské podniky všech vlastnických forem.

Jsme si vědomi především jejich profesionality – jsou to odborníci na živočišnou výrobu.

Naše služby jsme právě proto pojali komplexně – na to jsme odborníci my.

Nově našim náročným zákazníkům nabízí také služby „All inclusive“ – řešení záměru navrhnout, nakreslit, provést stavebním řízením, pomoci s dotačním managementem a následně dodat na klíč.

Takže zatímco my se staráme o přípravu projektových záměrů a dokumentace, o vyhledávání a vyjednávání s dodavateli staveb a technologií, případně sami řadu technologií vyrobíme sami, naši zákazníci mohou svůj drahocenný čas věnovat svému businessu a soustředit se na svůj profit.

Skutečně jste schopni nabídnout řešení pro všechny druhy a kategorie zvířat?

Ano. Stavíme a rekonstruujeme stáje pro skot, prasata, drůbež, stejně jako sklady obilí či skladové haly. Také technologicky jsme schopni uspokojit chovatele skotu, prasat a drůbeže včetně kejdového hospodářství, separace kejdy, přihrnovačů krmení či dopravy krmiv.

Máme výrobu rozvaděčů, ale v provozu je i řada porážek drůbeže.

Samozřejmostí je vysoce kvalitní záruční i pozáruční servis.

Proč by si měl chovatel vybrat právě Bauer Technics?

Protože vždy máme na paměti především profit našich zákazníků. Snažíme se pochopit jejich filozofii, záměry a přání. S našimi zákazníky pak žijeme v symbióze, společným pojítkem je úspěšný a výnosný chov. Přesně taková jsou pak i naše řešení – zajišťující zdraví a pohodu chovů a produkce hospodářských zvířat s maximálním přínosem pro zemědělce.

 

Celý tým Bauer Technics je tu pro naše zákazníky.

 

 

Seminár Únie Hydinárov Slovenska 2022

Dne 29.11.2022 proběhla v Hotelu Permon v Pribylině Konference drůbežářů, které se zúčastnili zástupci naší společnosti.

 

 

 

 

 

 

Eurotier Hannover 2022

Obchodní zástupci a vedení společnosti se ve dnech 15.-16.11.2022 zúčastnili evropské zemědělské výstavy Eurotier 2022 v Hannoveru. Seznámili se zde s nejnovějšími technologickými trendy a osobně se setkali s nejvýznamnějšími partnery.